Karatė kovotoja B. Gustaitytė iškovojo dar vieną titulą Švedijoje

2018-2019 metų sezoną anksti pradėjusi viena pajėgiausių Lietuvos pilno kontakto karatė kovotojų Brigita Gustaitytė laimėjo dar vieną turnyrą.

Rugsėjo pradžioje Šolnoko taurės turnyre Vengrijoje triumfavusi vilnietė šį kartą laimėjo atvirąjį Švedijos čempionatą.

Turnyre B. Gustaitytė paeiliui įveikė tris Skandinavijos kovotojas. Ketvirtfinalyje Lietuvos sportininkė per 3 minutes 5:0 įveikė norvegę Therese Netland Ostebrod, pusfinalyje po 3 minučių pagrindinio kovos laiko ir 2 minučių pratęsimo taip pat 4:0 nugalėjo labiausiai tituluotą Švedijos kovotoją, Europos čempionę Sarą Hagge, o finale vėl per 3 minutes 5:0 pranoko kitą švedę Moą Jensen.

„Kovos sekėsi gerai, viskas vyko pagal mūsų planą ir strategiją“, - taip savo pasirodymą Švedijoje apibūdino Europos sunkaus svorio vicečempionė B. Gustaitytė.

Varžybose Švedijoje dalyvavo ir vilnietės jaunesnioji sesuo Magdalena, tačiau jai pergalėmis pasidžiaugti nepavyko.

„Sesuo pirmojoje kovoje susitiko su būsima svorio kategorijos iki 65 kg čempione Cecilia Wallin, kova užsitęsė visą įmanomą laiką (9 minutes), bet nugalėjo varžovė“, - pasakojo B. Gustaitytė.

Rudenį daugelyje turnyrų jėgas išbandančios vilnietės ir dabar ilsėsis trumpai - spalio 6-ąją Londone jau dalyvaus daug stiprių kovotojų kasmet sutraukiančiame atvirajame Didžiosios Britanijos čempionate.