Trys Lietuvos įgulos Europos žaidynėse – baidarių ir kanojų irklavimo pusfinaliuose

Minske (Baltarusija) vykstančių antrųjų Europos žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijos antrajame atrankos plaukime antradienį Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė penktąją vietą ir pateko į pusfinalį.

Mūsų šalies sportininkas nuotolį įveikė per 3 min. 56,949 sek.

Tiesiogiai į finalą pateko 1-3 vietas dviejuose atrankos plaukimuose užėmę kanojininkai, o 4-7 vietas užėmę sportininkai tęs kovą pusfinalyje.

Į kitą etapą pateko ir dvivietę baidarę irkluojantys Ričardas Nekriošius bei Andrejus Olijnikas. Jie antrajame atrankos plaukime taip pat finišavo penkti (3.16,998) ir pelnė kelialapį į pusfinalį.

Dviviečių kanojų pirmajame atrankos plaukime Ilja Davidovskis ir Henrikas Žustautas užėmė šeštąją vietą (3.47,764) ir taip at tęs kovą pusfinalyje.