Kanojininkas H. Žustautas plauks Europos žaidynių finale

Minske (Baltarusija) vykstančių Europos žaidynių vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos pirmajame atrankos plaukime trečiadienį pirmųjų Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas finišavo antras ir pelnė kelialapį į finalą.

Lietuvis nuotolį įveikė per 39,526 sek. ir į priekį praleido tik gruziną Zazą Nadiradzę (39,421 sek.).

1-3 vietas dviejuose atrankos plaukimuose užėmę sportininkai pateko tiesiai į finalą, o likę devyni irkluotojai kovos pusfinalyje.

Vyrų vienviečių baidarių antrajame atrankos plaukime lietuvis Arturas Seja užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį.

Mūsų šalies atstovas finišavo per 34,958 sek. ir 0,127 sek. nusileido prancūzui Maxime'ui Beaumont'ui (34,831 sek.).

Šioje klasėje kelialapius į finalą iškovojo tik trijų atrankos plaukimų nugalėtojai, o 2-7 pozicijas užėmę sportininkai kovos pusfinalyje.

Moterų vienviečių kanojų atrankos plaukime lietuvė Rūta Dagytė liko septinta (52,296 sek.) bei tęs kovą pusfinalyje.