Justinas Kinderis šiuolaikinės penkiakovės finaliniame pasaulio taurės varžybų etape liko keturioliktas

Didžiojoje Britanijoje vykstančiose šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalinio etapo varžybose patikslinus rezultatus paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje Justinas Kinderis galutinėje rikiuotėje užėmė tik keturioliktą vietą (buvo trečias).

24-erių metų lietuvis šeštadienį surinko 5500 taškus.

J. Kinderis po fechtavimosi (808 tšk.) rungties buvo devynioliktas, plaukime (1268 tšk.) taip pat užėmė 19-ą vietą, jojimo rungtyje (1140 tšk.) liko 20-tas, o krose bei šaudyme (2284 tšk.) užėmė aštuntą vietą.

Finalinio etapo nugalėtoju tapo vengras Robertas Kasza (5696 tšk.), 52 taškais aplenkęs rusą Aleksandrą Lesuną (5644 tšk.), o trečią vietą užėmė britas Nicolas Woodbriodge'as (5632 tšk.).

Antrasis finale dalyvavęs lietuvis - Pekino olimpiados vicečempionas 38-erių metų Edvinas Krungocas su 3196 taškais liko 36-as.

Sekmadienį moterų varžybose tarp 36-ių pajėgiausių finalinio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapo dalyvių bus ir 27-erių metų Laura Asadauskaitė.


Šiame straipsnyje: kinderisPenkiakovė

NAUJAUSI KOMENTARAI

9Dangus

9Dangus portretas
o kodel neparasete kad lietuve Donata atstovaujanti rusija del traumos kroso rungtyje nukrito i 30 vieta

to 9Dangus

to 9Dangus portretas
Visu pirma ji ne lietuve o visu antra jei apie ka ir reik rasyt tai apie Asadauskaites pergale o ne apie rusijos atstoves
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių