Japonė N. Osaka ir serbas N. Djokovičius pateko į trečiąjį „French Open“ turnyro ratą

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) moterų vienetų antrajame rate ketvirtadienį pirmoji pasaulio raketė 21-erių metų japonė Naomi Osaka 4:6, 7:5, 6:3 įveikė 29-erių metų baltarusę Viktoriją Azarenką (43-ioji pasaulio raketė).

Pernai „US Open“, o šiemet - „Australian Open“ turnyruose triumfavusi Japonijos tenisininkė Paryžiuje dėl kelialapio į aštuntfinalį kovos su 23-ejų metų čeke Katerina Siniakova (42).

Trečiajame rate JAV tenisininkės lauks susitikimas su tautiete Safia Kenin (35).

Aštuntoji planetos raketė australė Ashleigh Barty ketvirtadienį 7:5, 6:1 nugalėjo amerikietę Daniellę Collins (36).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate 2016 metų atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtojas 32-ejų metų serbas Novakas Djokovičius (1) užtikrintai 6:1, 6:4, 6:3 pranoko 27-erių metų Šveicarijos atstovą Henrį Laaksoneną (104). Pasaulio reitingo lyderis trečiajame rate susitiks su 26-erių metų italu Salvatore Caruso (147).

Praėjusių metų „French Open“ finalininkas 25-erių metų austras Dominicas Thiemas (4) 6:3, 6:7 (6-8), 6:3, 7:5 nugalėjo 21-erių metų kazachą Aleksandrą Bubliką (91) ir trečiajame rate žais su 33-ejų metų urugvajiečiu Pablo Cuevasu (47).

22-ejų metų Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (5) be didesnio vargo 6:1, 6:3, 7:6 (7-3) nugalėjo švedą Mikaelį Ymerą (148).

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.