Įteikti šachmatų varžybų „Seimo taurė – 2020“ apdovanojimai

  • Teksto dydis:

Seime šeštadienį išsiaiškinti šachmatų varžybų „Lietuvos Respublikos Seimo taurė – 2020“ nugalėtojai.

Pereinamoji Seimo taurė buvo įteikta turnyro nugalėtojui Kevinui Kuznecovui, kuris geriausiai pasirodė ir jaunimo grupėje (U21). Pirmąją vietą komandų įskaitoje užėmusiai komandai „Bongcloud“ (Aleksandras Šalna, Kipras Eigminas, Andrius Paulauskas) įteikta pereinamoji Seimo kanclerio taurė.

Moterų kategorijoje geriausiai pasirodė Gabija Šimkūnaitė. Didelių šachmatų turnyre taktiniais ėjimais išsiskyrė Tomas Laurušas. Simultano turnyre su šachmatininku, tarptautiniu meistru Virginijumi Dambrausku geriausiai pasirodė Benas Kirkutis.

Visiems varžybų nugalėtojams įteikti Seimo kanclerio padėkos raštai ir suvenyrai.

Į renginį susirinkusius šachmatininkus pasveikino Seimo nariai Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Julius Sabatauskas, Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas Gytis Kaminskas ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Varžybas organizavo Seimo kanceliarija kartu su Lietuvos šachmatų federacija, Vilniaus šachmatų klubu ir Panevėžio šachmatų klubu.

26-ąjį kartą vykusios varžybos tradiciškai organizuojamos prieš Nepriklausomybės atkūrimo dieną, tačiau šiemet jas dėl karantino buvo nuspręsta perkelti į rugsėjo mėnesį.

Seimo kanceliarija ir Lietuvos šachmatų federacija nuo 1995-ųjų organizuoja varžybas, kuriose kartu su šachmatų didmeistriais, tarptautiniais meistrais aktyviai dalyvauja Seimo vadovai, Nepriklausomybės Akto signatarai, įvairių kadencijų parlamentarai, kitų institucijų atstovai, užsienio valstybių politikai, diplomatai ir šios sporto šakos gerbėjai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių