Ilgai vargęs „Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „CBet“

Kauno „Žalgiris“ ilgai vargo pirmose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio rungtynėse, tačiau galingas spurtas ketvirtajame kėlinyje prieš atsakomąjį mačą leido atsidurti patogioje padėtyje.

Taškas į tašką didžiąją laiko dalį kovoję žalgiriečiai išvykoje 86:75 (20:22, 25:10, 17:28, 24:15) palaužė Jonavos „CBet“ pasipriešinimą ir prieš atsakomąjį mačą įgijo 11 taškų pranašumą.

Antrasis ketvirtfinalio susitikimas bus žaidžiamas antradienį Garliavoje. Poros laimėtojas pusfinalyje susitiks su „Šiaulių-7bet“ vyrais.

Per pirmąją mačo dalį žalgiriečiai įgijo dviženklį pranašumą (45:32), bet šeimininkai neketino pasiduoti ir užkūrė tikrą pirtį po pertraukos.

Trečiąjį kėlinį „CBet“ laimėjo 28:17, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Manu Lecomte išvedė šeimininkų į priekį – 64:62.

Toks šaltas dušas pažadino šeimininkus, kurie spurtavo 20:2 ir nurūko į priekį – 82:66.

Rungtynių pabaigoje „CBet“ pavyko šiek tiek reabilituotis, o mačą vainikavo Evaldo Šaulio dvitaškis su sirena.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Lukas Lekavičius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Rezultatyviausias buvo Janis Strelnieks, per 31 minutę pelnęs 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudų metimai). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Jonavos komandoje fantastiškai žaidė Manu Lecomte, kuris per 33 minutes pelnė 27 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 8/8 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 43 naudingumo balus.

„CBet“: Manu Lecomte 27 (5/8 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 43 naud.), Laimonas Kisielius 15 (4/4 dvit., 2 blok.), Evaldas Šaulys 14 (4/6 dvit., 6/6 baud.), Lachlanas Andersonas 8 (2/6 trit.).

„Žalgiris“: Janis Strelnieks 17 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Lukas Lekavičius 16 (5/6 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd., 25 naud.), Tyleris Cavanaugh 13 (6/6 baud., 6 atk. kam.), Joshas Nebo 12 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Mantas Kalnietis 8 (2/3 trit.).

Šiame straipsnyje: ŽalgirisCBetKMT