Ieties metikė L. Jasiūnaitė iškovojo bronzos medalį

Estijos sostinėje vykstančiose Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybėse bronzos medalį šeštadienį iškovojo ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

Geriausiu penktuoju bandymu ji įrankį nuskraidino 55,77 metro ir buvo pakilusi į antrąją poziciją, tačiau šeštuoju bandymu lietuvę aplenkė sidabrą iškovojusi ukrainietė Katerina Derun - 58,60 metro.

Čempione tapo pirmenybių rekordą pagerinusi vokietė Christin Hussong, ketvirtuoju bandymu nuskraidinusi ietį 65,60 metro.

Vyrų ieties metimo atrankos varžybose startavęs Skirmantas Šimoliūnas (67,51 m) antroje grupėje užėmė septintą vietą, o bendroje įskaitoje liko septynioliktas tarp 21-o dalyvio ir į finalą nepateko. Iki finalinio dvyliktuko jam pritrūko 3,48 metro.