A. Gudžius ir M. Morauskaitė pademonstravo solidžius rezultatus

Aukštus rezultatus pasiekę Lietuvos lengvaatlečiai varžybose Maroke ir Lenkijoje užėmė ketvirtąsias vietas.

Rabate (Marokas) sekmadienį vyko ketvirtosios šiais metais „Deimantinės lygos“ varžybos – „Meeting International Mohammed VI d’Athletisme de Rabat“.

Andrius Gudžius numetė diską 66,53 m (65,15, 66,53, x, 65,95, 66,22) ir užėmė ketvirtą vietą. Jį pralenkė šio sezono lyderis slovėnas Kristjanas Čehas (69,68 m), švedas Danielis Stahlis (67,16 m) ir asmeninį rekordą pagerinęs australas Matthew Denny (67,07 m).

Prieš dvi savaites varžybose Birmingeme A.Gudžius buvo antras, o bendrojoje įskaitoje po dviejų etapų užima trečiąją vietą.

68-ose Janušo Kusočinskio memorialo (WA kontinentinio turo auksinėse) varžybose Chožuve (Lenkija) Modesta Morauskaitė 400 m bėgime taip pat finišavo ketvirta (50,93), tačiau antrą kartą karjeroje distanciją įveikė greičiau nei per 51 sekundę!

Varžybų Lenkijoje nugalėtoja tapo šeimininkų atstovė Natalia Kaczmarek (50,40), už jos nugaros liko amerikietė Allyson Felix (50,71) ir dar viena lenkė Justyna Swiety-Ersetic (50,74).