G.Titenis - be medalio

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Europos pirmenybėse nepasiekė apdovanojimų pakylos.

Budapešte vykstančiame žemyno plaukimo čempionate G.Titenis 100 m plaukimo krūtine finale užėmė penktą vietą, distanciją įveikęs per 1 min. 0,87 sek. 21 metų plaukikas 1,67 sek. pralaimėjo čempionu tapusiam norvegui Alexanderiui Dale'ui Oenui. Antras liko prancūzas Huguesas Dubosas, trečias - italas Fabio Scozzoli. Iki medalio lietuviui pritrūko 0,46 sek.

Pirmadienį atrankos etape G.Titenis užfiksavo antrą rezultatą (1 min. 00,79 sek.), o pusfinalyje buvo septintas (1 min. 01,21 sek.).

Didžiausią laimėjimą suaugusiųjų sporte G.Titenis pasiekė pernai Romoje, iškovojęs pasaulio čempionato bronzą 200 m plaukimo krūtine rungtyje. 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse sportininkas iš Anykščių perpus trumpesnėje distancijoje pateko į pusfinalį ir užėmė 12 vietą.