„Granito-Kario“ užduotis Europos taurėje – panaikinti 3 įvarčių deficitą

Kauno „Granito-Kario“ klubas nesėkme pradėjo antrojo EHF Europos taurės etapo kovas Slovakijoje.

Kauniečiai pirmajame mače 22:25 (9:15) turėjo pripažinti Považska Bistricos MSK pranašumą.

Susitikimas prasidėjo lygia ir atkaklia kova, o prabėgus trylikai minučių pirmajame kėlinyje rezultatas vis dar buvo lygus – 5:5. Vis tik tuomet kauniečiai kelių minučių atkarpą pralaimėjo 0:4 ir šeimininkas leido susikurti keturių įvarčių persvarą (9:5), o iki pertraukos MSK rankininkai jį dar labiau padidino – 15:9.

Po pertraukos varžovų turimas pranašumas ėmė gana greitai tirpti ir sužaidus vos 8 antrojo kėlinio minutes ekipas skyrė tik 3 įvarčiai – 13:16. Vis tik vėliau oponentams buvo pavykę susikurti net ir 7 įvarčių persvarą (22:15) ir tik gera mačo pabaiga leido Kauno klubui išsaugoti realias galimybes atsakomajame mače panaikinti varžovų susikurtą pranašumą. Užtikrintai mačą užbaigęs „Granitas-Karys“ atsilikimą sumažino iki 3 įvarčių – 22:25.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose rungtyniavo Tadas Bučinskas, pasižymėjęs 6 įvarčiais, Arminas Stankūnas surinko 5, Aurimas Balčiūnas, Mantas Sturonas, Matas Jurkevičius, Audrius Montvilas pridėjo po 2, Karolis Grigas, Paulius Šarkauskas ir Lukas Gurskis – po 1.

Slovakų klube išsiskyrė Marekas Stefina, įmetęs 7, Sergejus Petryčenko pridėjo 6, Liubomiras Ivanica pridėjo 4, Tomasas Vallo – 3.

Atsakomasis mačas tarp ekipų Považska Bistricos mieste įvyks jau sekmadienį. Įveikę šį etapą kauniečiai prasibrautų tarp 16 stipriausių turnyro komandų. Rungtynes tiesiogiai galima stebėti ehftv.

Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilniaus „Šviesa“ savo pasirodymą baigė praėjusiame etape, o kauniečiai varžovų išvengė „Afturelding“ klubui atsisakius žaisti dėl prastos epidemiologinės padėties šalyje.