„Granitas-Karys“ nugalėjo Alytaus rankininkus

Trečiadienį Kaune Lietuvos rankinio lygos rungtynes žaidė Kauno „Granitas-Karys“ ir  Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Susitikimas baigėsi rezultatu 26:20 (13:10) „Granito-Kario“ naudai.

Rungtynių baigtį nulėmė puikiai „Granito“ sužaistos paskutinės 10 rungtynių minučių. Rezultatas tuomet buvo 20:19 kauniečių naudai, tačiau kas minutę granitiečių atotrūkis didėjo. Sužaidę atkarpą 6:0, jie jau buvo priekyje 7 įvarčiais – 26:19. Paskutinę rungtynių minutę alytiškių rezultatą „suapvalino“ Remigijaus Čepulio pelnytas įvartis – 26:20.

Kauno „Granitas-Karys“: Vaidas Drevinskas – 7 įvarčiai, Mindaugas Urbonas – 6 (3 iš 7 m), Deivydas Virbauskas – 5, Modestas Štarolis – 4, Mantas Reinys – 2, Tadas Bučinskas ir Mindaugas Barzdenis – po 1.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Žygimantas Micevičius – 6 įvarčiai (2 iš 7 m), Aurelijus Sabonis – 4, po 3 – Gintautas Adamkevičius (2 iš 7 m) ir Remigijus Čepulis, 2 – Rokas Lastauskas, po 1 – Irmantas Asakavičius ir Lukas Feoktistovas.

Valdemaras Novickis („Granitas-Karys“): „Pergalė yra pergalė, o skaičiuoti, kiek įvarčių įmesta, nesvarbu.  Svarbu žaisti ir demonstruoti gerą rankinį. Vyrai padarė, ko tikėjausi, ypač gynyboje, greitose atakose. Praleidome 20 įvarčių, įmetėme nemažai greitų įvarčių.“

Egidijus Petkevičius („Varsa-Stronglasas“): „Būtų kitaip, jeigu nebūtų sąlyginai bloga mūsų žaidimo kokybė. Ji nėra bloga, bet tikrai nėra ir gera. Norime ją pagerinti, bet kol kas nepavyksta.“