„Geležinio vilko“ ledo ritulininkai iškovojo pirmąją pergalę

Pirmą pergalę šeštose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse iškovojo Vilniaus "Geležinio vilko" klubas, antradienį svečiuose 8:6 (4:2, 3:2, 1:1) įveikęs šeštą nesėkmę iš eilės patyrusius septynių komandų turnyro autsaiderius Elektrėnų "ESSM-2000" ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, pastaruoju metu į lyderių laurus jaunimo ledo ritulyje besitaikantis "Geležinis vilkas" geriau pradėjo rungtynes ir po Aleksandro Nikitčenkos (02:33) bei Dominyko Bisturio (12:26, dauguma) įvarčių pirmavo 2:0.

Egidijus Binkulis (13:11) atsakė įvarčiu, tačiau Rokas Bazys (13:18) vėl padidino vilniečių pranašumą.

Elektrėniškis Vainius Jankauskas (13:54) vėl sušvelnino skirtumą iki minimumo, o Artiomas Sidorovas (19:50) vilniečiams sugrąžino dviejų įvarčių persvarą.

Įvarčių lenktynės tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Mantas Stepanavičius (22:36) ir Eimantas Steponavičius (24:47) išlygino rezultatą ir intriga sugrįžo.

Edvinas Stankevičius (35:06) vėl išvedė "Geležinį vilką" į priekį, o E.Binkulis (35:51, dauguma) rezultatą išlygino.

Vilniečiai vėl rado jėgų perlaužti eigą savo naudai, kai A.Nikitčenka (36:04) ir D.Bisturys (37:06, dauguma) pelnė du įvarčius ir išvedė komandą į priekį 7:5.

Svarbų įvartį trečiojo kėlinio pradžioje daugumoje pelnė Rokas Bazys (42:26) ir vilniečiai atitrūko 8:5.

Evaldas Gudonis sušvelnino rezultatą (57:03), tačiau lemiamam spurtui jėgų nebeliko.

"Buvome pranašesni už varžovus, tačiau trūko nusiteikimo. Jaunimas galvojo, kad kepurėmis užmėtys varžovus, tačiau reikėjo kovoti. Elektrėnų komandoje nemažai žaidėjų neturi nė 16 metų, tad per daug pasitikėta savo jėgomis, jog lengvai juos įveiksime",- po dvikovos sakė nugalėtojų treneris Andrius Jadkauskas.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienio vakarą Kaune, kur susitiks lyderiai - vietos "Baltų ainiai" ir Elektrėnų "Energija".

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           5  5  0  0   0    47:18   15

2. Kauno "Baltų ainiai"           4  3  0  1   0    34:13   10

3. Rokiškio "Rokiškis"            4  2  1  0   1    21:17    8

4. Juodupės "Juodupė"             3  2  0  0   1     9:11    6

4. Vilniaus "Hockey Punks"        4  2  0  0   2    19:22    6

6. Vilniaus "Geležinis vilkas"    6  1  0  0   5    26:38    3

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          6  0  0  0   6    22:54    0