Finale – trys Lietuvos penkiakovininkės

Bulgarijos sostinėje Sofijoje šiandien prasidėjusio 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 4 etapo moterų varžybų atrankos barjerą įveikė trys Lietuvos sportininkės: Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir I. Serapinaitė kovojo atrankos A grupėje ir paskutinėje - bėgimo ir šaudymo - rungtyje finišavo kartu su vietas finale užsitikrinusių sportininkių grupe. I. Serapinaitė atrankoje pelnė 1024 taškus ir finišavo ketvirta, o tašku mažiau surinkusi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė - penkta.

Taip pat sėkmingai pasirodė C grupėje besivaržiusi G. Venčkauskaitė. Ji pelnė 1026 taškus ir grupėjė užėmė 4-ąją vietą.

Ketvirtoji Lietuvos atstovė Aurelija Tamašauskaitė B grupėje surinko 972 taškus, tarp 26 sportininkių užėmė 16-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį. Penktadienį į kovą stos vyrų atrankos varžybų dalyviai, tarp kurių bus Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.