Dar kartą laimėjęs „Kaunas Hockey“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo

„Kaunas Hockey“ komanda žengė dar vieną žingsnį link Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo. Ketvirtadienį Kauno derbyje reguliaraus sezono nugalėtoja 8:1 antrą kartą serijoje įveikė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą.

Po šio mačo serijoje iki trijų pergalių prieš jungtinę ekipą ji pirmauja jau 2:0.

Skirtingai nei pirmose šių komandų rungtynėse, greito įvarčio žiūrovai Kaune neišvydo. Pranašumą „Kaunas Hockey“ sugebėjo įgyti tik pirmojo kėlinio pabaigoje: iš pradžių kiekybinį pranašumą realizavo Vasilijus Fedotovas (15:15, rez. perd. Petras Nausėda, Lukas Žukauskas), o vėliau įvartį pridėjo ir Grigorijus Vorobyovas (17:25, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas, P. Nausėda).

Lygos lyderių pranašumas dar labiau išryškėjo antrajame kėlinyje. Iš pradžių V. Fedotovas (28:58, rez. perd. P. Nausėda, L. Žukauskas) dar kartą realizavo kiekybinę persvarą, o vėliau Eduardas Chekmaryovas (30:27, rez. perd. G. Vorobyovas, P. Nausėda) dar labiau padidino „Kaunas Hockey“ persvarą.

„Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ viltis pasipriešinti varžovams antroje kėlinio dalyje dar labiau apsunkino Sevelijaus Morozovo (33:13, rez. perd. Konstantinas Isaevas) tikslus metimas bei E. Chekmaryovo (38:33, rez. perd. P. Nausėda) antrasis įvartis rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ pelnė dar du įvarčius. Pasižymėjo Kirylas Danilenka (54:34, rez. perd. K. Isaevas, Dmitrijus Babičius) ir G. Vorobyovas (55:05, rez. perd. E. Chekmaryovas, L. Žukauskas). Visgi, paskutinį tašką rungtynėse padėjo įvartį įmušęs Deividas Kazlauskas (59:35), daugumoje pelnęs pirmąjį „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ įvartį šioje serijoje.