Lietuvos plaukikų estafetės komanda universiadoje liko septinta

Taivanyje vykstančioje studentų universiadoje Lietuvos plaukimo komandai nepavyko iškovoti dar vieno medalio. Kombinuotos estafetės 4x100 m finale Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Tadas Duškinas ir Povilas Strazdas užėmė septintąją vietą.

Po D.Rapšio plaukimo nugara ir A.Šidlausko pasirodymo krūtine lietuviai tvirtai buvo antroje vietoje, tačiau į baseiną šokus T.Duškinui ir P.Strazdui, varžovai labai greitai mūsiškius pasivijo ir aplenkė.

Lietuviai distanciją įveikė per 3 min. 37.37 sek.

Auksą iškovojo užtikrintai nuo pirmųjų metrų pirmavę amerikiečiai (3:33.27), aplankę rusus (3:34.85) ir japonus (3:34.88).

Šeštadienį ryte vykusioje atrankoje lietuviai distanciją įveikė per 3 min. 37.51 sek. ir į finalą pateko su antru rezultatu.

Priminsime, kad D.Rapšys Taivanyje iškovojo tris medalius. Jis auksu pasidabino 200 m plaukime nugara ir 200 m plaukime laisvuoju stiliumi, o 100 m plaukime nugara iškovojo bronzą.