Bėgikė E. Misiūnaitė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

Šeštadienį Lince (Austrija) vykusiose uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „Gugl-Meeting“ Lietuvos atstovė Eva Misiūnaitė užėmė trečiąją vietą moterų 400 m bėgime.

Lietuvos sportininkė finišavo per 54,06 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Latvijos jaunimo čempionate Kuldygoje be konkurencijos dalyvavusio Viliaus Junevičiaus rezultatas trišuolyje buvo šeštas (13 m 75 cm).

„Howie Ryan Invitational“ varžybose Hiustone Miglė Muraškaitė 800 m bėgime užėmė šeštąją vietą (2.17,46), rutulio stūmime - devintąją (12 m 96 cm), 60 m barjeriniame bėgime - 27-ąją (9,44 sek.). Rūta Okulič-Kazarinaitė 400 m bėgime buvo dešimta (59,10 sek.). Abi lietuvaitės padėjo Lamaro universiteto komandai užimti antrą vietą 4×400 m estafetėje (2.53,07).

„Fastrack National Invite“ varžybose Staten Islande Beatričė Juškevičiūtė rungtyniavo trijose rungtyse: šuolyje į aukštį - 1 m 65 cm (5 vieta), šuolyje į tolį - 5 m 16 cm (8 vieta) ir 60 m barjeriniame bėgime - 9,26 sek. (27 vieta).