„Baltų ainių“ ledo ritulininkai Lietuvos pirmenybėse didina intrigą

Lietuvos ledo ritulio čempionate prasidėjo lemiamų kovų metas. Kaune trečiadienį vietos „Baltų ainiai“ 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) įveikė Juodupės „Juodupę“ ir dar labiau padidino intrigą kovoje dėl vietos finalo ketverte.

Pasak pranešimo, abi komandos žinojo rungtynių reikšmę ir dvikovą pradėjo labai atsargiai: svečiai atidavė iniciatyvą varžovams ir laukė progos kontratakuoti.

Pirmojo kėlinio pabaigoje kauniečiai pelnė įvartį, tačiau jis buvo įmuštas aukščiau vartų pakelta lazda ir neįskaitytas.

Antrojo kėlinio viduryje „Baltų ainiai“ pasiekė savo. Marius Krikštanaitis (27:29), o netrukus Jonas Viknius (29:09) pelnė du greitus įvarčius. Dar vieną pridėjo Dovydas Žiūkas (35:11) ir kauniečiai saugiai atitrūko.

„Juodupė“ nesiruošė pasiduoti be kovos ir Rokas Bazys (38:12) sušvelnino skirtumą dar antrajame kėlinyje.

Trečiajame „Juodupė“ jau kvėpavo varžovams į nugarą po Giedriaus Lekandros įvarčio (51:05). Rungtynių pabaigoje net dvi minutes „Juodupė“ žaidė be vartininko su šešiais aikštės žaidėjais, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Čempionate pirmauja pergalingai žaidžiantis bei vietą finalo ketverto turnyre užsitikrinęs Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Rokiškio „Rokiškio“ (37 tšk.) komandą ir „Juodupės“ (32 taškai) ekipą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19 19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“ 19 11 2 0 6 91:49 37
3. Juodupės „Juodupė“ 20 10 1 0 9 74:71 32
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 17 10 0 2 5 83:69 32
5. Kauno „Baltų ainiai“ 18 8 1 2 7 81:70 28
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21 4 1 0 16 75:165 14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 20 0 0 1 19 62:195 1