„Baltų ainių“ ledo ritulininkai išplėšė neįtikėtiną pergalę

Vienuoliktą pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse trečiadienio vakarą Kaune iškovojo ketvirtąją vietą užimantys vietos „Baltų ainiai“ (34 tšk.), po stebuklo ant ledo per paskutiniąsias 20 sekundžių išplėšę pergalę iš trečiojoje pozicijoje esančios „Rokiškio“ (43 tšk.) komandos – 2:1 (0:1, 0:0, 2:1).

Pasak pranešimo, „Rokiškio“ komanda šioje dvikovoje jautėsi ramiau, kadangi jau buvo užsitikrinusi vietą finalo ketverte. Tuo tarpu kauniečiams kiekvienas taškas labai svarbus tęsiant kovą dėl vietos ketvertuke.

Svečiai greitai pelnė įvartį pasižymėję daugumoje, kuomet pasižymėjo Kasparas Falkas (03:52).

Dvikovoje netrūko kietų epizodų, o trečiojo kėlinio pradžioje kaunietis Aurimas Gutauskas užsidirbo rungtynių nuobaudą (5+20 min.) už smūgį varžovui į galvą.

„Baltų ainiai“ gelbėti rungtynes pradėjo iki dvikovos pabaigos likus trims minutėms, kuomet vartininką pakeitė šeštu aikštės žaidėju. Paskutiniąją rungtynių minutę dovaną kauniečiams padovanojo Dominykas Deksnys, atsisėdęs ant prasižengusiųjų suolo. Likę šešiese prieš keturis varžovus kauniečiai surengė ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Marius Krikštanaitis (59:40) iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 20 sekundžių išlygino rezultatą.

Kai jau komandos ruošėsi pratęsimui, per ritulio įmetimą iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 1,2 sek. patyręs kaunietis Dovydas Streckis ritulį smūgiavo tiesiai į vartų pusę ir pasiekė įvartį – “Baltų ainiai“ išplėšė neįtikėtiną pergalę.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19  19  0  0   0   207:54    57
2. Vilniaus „Hockey Punks“       21  14  0  2   5   112:76    44
3. Rokiškio „Rokiškis“           22  13  2  0   7   114:56    43
4. Kauno „Baltų ainiai“          21  10  1  2   8    94:83    34
5. Juodupės „Juodupė“            22  10  1  0  11    82:85    32
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   23   4  1  0  18    79:188   14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         22   0  0  1  21    68:214    1

Šiame straipsnyje: Baltų ainiailedo ritulyskaunas