Irkluotojai A. Seja ir V. Korobovas – pasaulio jaunimo čempionai

Plovdive (Bulgarija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo grupės vienviečių baidarių 200 m rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Seja iškovojo aukso medalį.

Lietuvis finale finišavo per 34,542 sek. ir vos 0,04 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusį serbą Strahinją Stefanovičių.

Vienviečių kanojų finale nepralenkiamas buvo Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas. Jis nuotolį įveikė per 38,534 sek. ir sidabro medalį pelniusį ispaną Hugo Pedrero pranoko 0,022 sek.

Merginų vienviečių kanojų 200 m B finale Lietuvos atstovė Rūta Dagytė finišavo ketvirta (48,486 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 13-ąją poziciją.

Jaunių merginų vienviečių kanojų 200 m B finale Gabrielė Čerepokaitė užėmė ketvirtąją vietą (50,476 sek.), o galutinėje įskaitoje liko 13-a.

Vienviečių baidarių B finale Ieva Vaitiekūnaitė finišavo šešta (43,266 sek.), o galutinėje įskaitoje jai atiteko 15-oji pozicija.