B. Vanago komanda Saudo Arabijoje gelbėjo kolegas

Nors antradienio liūtis privertė Dakaro organizatorius atšaukti dalį Dakaro trasos, įvairių nutikimų pakako ne tik greičio ruožuose. Pervažiavime tarp bivakų apvirto čekų fotografų automobilis.

Tuo metu už jų kelyje buvę „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komandos nariai suskubo padėti nelaimės ištiktiems kolegoms.

„Tik išvydome, kad staiga prieš mus važiuojantis automobilis staiga pradėjo judėti kelkraščio link, kliudė atitvarą ir vertėsi per jį. Vaizdas tikrai ne maloniausias, bet svarbiausia, kad visi sveiki“, – pasakojo komandos fotografas Vytautas Pilkauskas.

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komandai teko misija padėti apvirtusio ekipažo nariams saugiai išlipti iš automobilio bei jį atversti. Pasirodo, kad ekipažą sudarė iš Čekijos atvykusi fotografų komanda. Už poros minučių į vietą atvyko likusi čekų komandos dalis, kurie toliau pasirūpino ekipažu.

„Vairuotojas sakė, kad tiesiog užmigo prie vairo. Greičiausiai nuovargis, o prie jo prisidėjo ir tiesūs, ilgi Saudo Arabijos keliai ar apniukęs oras“, – apie nelaimingo atsitikimo priežastis svarstė komandos nariai.

Ne veltui Dakaro ralis laikomas sudėtingiausiomis planetos lenktynėmis. Šešiolika dienų trunkantis maratonas tampa fiziniu ir psichologiniu iššūkiu tiek lenktynininkams, tiek jų komandų nariams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jis padejo

Jis padejo portretas
vaziuodamas i bivaka,po lenktyniu.

Nuotrauka

Nuotrauka portretas
Kur vanago auto,cia klasika ir jie startuoja po visu,meluoja vanagas bet ,tas jam iprasta nuo pirmo jo dakaro.

Lina

Lina portretas
Puikus poelgis.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių