Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato vienvaldžiu lyderiu tapo Elektrėnų klubas

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau karaliauja Elektrėnų "Lokių-Poseidono" (15 tšk.) klubas, kuris namuose 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) įveikė antrojoje pozicijoje esančią Kauno "Baltų ainių" (12 taškų) ekipą ir tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu.

Atkakliose rungtynėse pergalės kaina buvo pirmoji vieta, kadangi iki dvikovos komandos turėjo po lygiai taškų.

Pasak pranešimo, tai suprasdami varžovai stengėsi iš paskutiniųjų neprasižengti. Po lygaus pirmojo kėlinio lemiamą persvarą aikštelės šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje, kuomet Marius Lomakinas (25:12) ir Mantas Stepanavičius (36:26) leido pabėgti aikštelės šeimininkams 3:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje Valdas Škadauskas išnaudojo varžovų pražangą (42:3, dauguma) ir Elektrėnų klubas pabėgo 4:1.

Dovydas Streckis (50:04, dauguma) atsakė tuo pačiu ir sugrąžino intrigą.

Kauniečiai iki pagrindinio laiko pabaigos likus pusantros minutės pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau pralaeido Andrejaus Prichodkos įvartį į tuščius vartus:

"Lokiai - Poseidonas" - "Baltų ainiai" 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).

"Lokiai - Poseidonas": D.Škadauskas, M.Lomakinas, M.Stepanavičius, V.Škadauskas, A.Prichodko po 1 įvartį.
"Baltų ainiai": D.Streckis 2 įvarčiai.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Kaliningrado "Delovaja Rus"    0  0  0  0   0     0:0    0

Savaitgalį čempionate dvejomis rungtynėmis Kaune su "Juodupe" ir "Rokiškiu" startuos praėjusio sezono atvirojo čempionato nugalėtojas Kaliningrado "Delovaja Rus" (Rusija) klubas.

Šiame straipsnyje: Baltų ainiailedo ritulys