Atvirajame Lietuvos baidarių ir slalomo čempionate – lietuvių ir latvių pergalės

Savaitgalyje Grigiškėse sraunioje Vokės upės atkarpoje pergales laimėjo lietuviai ir latviai.

Sportininkai varžėsi pagal olimpines baidarių ir kanojų slalomo taisykles. Sportininkai varžėsi 6 klasėse. Dalyvavo daugiau nei 50 sportininkų.

Greičiausia baidarių K-1 klasėje irkluojant dvimenčiu irklu moterų grupėje buvo Alytaus Srauto klubo atstovė Erika Baranauskaitė. Pagyrimo vertą antrąją vietą pasiekė Kauno „Regesos“ klubo atstovė Kamilė Petrauskaitė. Dvylikos metų sportininkė greičiu nenusileidžia net geriausioms dvidešimtmetėms sportininkėms.

Justinas Šnioka, Kauno „Remesos“ klubo atstovas, vyrų grupėje laimėjo antrąją vietą, atsilikęs vos 18 šimtųjų sekundės nuo latvių lyderio Kaspars Pakers. Atstumas tarp laimėtojų tėra vienas grybšnis irklu.  Paskutinę sekundę greitesnis pasirodė latvis, sugebėjęs ypatingai greitai finišuoti.

Simantas Mažeikis, Vilniaus „Regatos“ klubo lyderis, tarp lietuvių vyrų grupėje užėmė trečiąją vietą, absoliučioje įskaitoje - penktas. Simantas Mažeikis, kvalifikaciniuose plaukimuose buvęs antras, finale sugebėjo plaukti greičiau, tačiau 2 sekundžių bauda neleido pakilti į aukštesnę vietą.

Kanojų C- 2 klasėje dviems sportininkams plaukiant vienmenčiais irklais pirmasias vietas laimėjo Alytaus Srauto atstovai. Greičiausi buvo Valdas Keršys ir Ramūnas Muliuonis aplenkę antroje vietoje likusius Jurgį Kišoną ir Edviną Turčinavičių  net 15 sekundžių.

Kanojų C- 1 klasėje sportininkui plaukiant vienmenčiu irklu pirmasias vietas laimėjo  Rygos Ridzene klubo atstovai.

Antrajį aukso medalį laimėjo Simantas Mažeikis komandinėje rungtyje kartu su latviais aplenkęs antrąją vietą užėmusią Kauno „Regesos“ komandą.