Aršaus 15-mečio pasipriešinimo sulaukęs L. Grigelis – Lietuvos teniso čempionas

Laurynui Grigeliui teko pavargti, tačiau antras pajėgiausias šalies tenisininkas sugebėjo apginti Lietuvos teniso čempionato favorito vardą. 28-erių lietuvis finale 6:4, 7:5 nukovė beveik perpus jaunesnį 15-metį Vilių Gaubą.

356-ąją vietą ATP reitinge užimančiam L.Grigeliui tai buvo rimčiausias iššūkis šiame turnyre.

Antrajame sete Ispanijoje besitreniruojantis V.Gaubas net pirmavo 5:3. Vis tik gerokai labiau patyręs L.Grigelis sugebėjo perimti iniciatyvą ir pergalingai pabaigti susitikimą.

Prieš tai per keturis mačus klaipėdietis iš viso pralaimėjo tik 11 geimų, kai šįsyk per du setus V.Gaubas iš jo „pavogė“ 9 geimus.

Lietuvos čempionu L.Grigelis tapo antrą kartą.

V.Gaubas pasižymėjo jau ir anksčiau, kai aštuntfinalyje nukarūnavo pernai titulą iškovojusį Tadą Babelį.

Moterų turnyro finale netikėtą pergalę iškovojo Klaudija Bubelytė, lemiamoje dvikovoje 7:6(2), 6:4 nugalėjusi favorite laikytą Justiną Mikulskytę.

K.Bubelytė dar pusfinalyje nugalėjo ir praėjusių metų čempionę Ivetą Dapkutę, kai nepaliko šiai šansų 6:0, 6:3.

Tai yra pirmasis Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Lietuvos čempionės titulas.

Lietuvos čempionato dalyviai kovėsi dėl 5 tūkst. eurų prizų fondo.