„Žalgiris“ sugrįžo į turnyro lentelės viršų

„Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į 1-ąją turnyro lentelės vietą. 22-ojo turo susidūrime namuose žalgiriečiai 3:0 (1:0) įveikė 9-oje pozicijoje žengiančią Gargždų „Bangą“.

Gargždiškiai pirmame kėlinyje galingiems varžovams visiškai nenusileido. Antrą mačą Lietuvos čempionate žaidęs vartų sargas Tomislavas Duka buvo priverstas gintis tiek nuo Simono Urbio, tiek nuo Roberto Vėževičiaus atakų.

Pirmasis aštresnis „Žalgirio“ įvartis baigėsi įvarčiu – 18-ąją minutę Francis Kyeremeh baudos aikštelėje surado Josipą Tadičių, kuris taikliu smūgiu vienu lietimu pelnė 4-ąjį savo sezono įvartį.

Kartą pavojingai iš toli iššovė Ogenyi Onazi, tačiau futbolininko iš Nigerijos stipriai spirtas kamuolys skriejo greta virpsto.

Antrame kelinyje „Žalgiris“ greitai pelnė antrą įvartį. Efektingai išpuolį pradėjęs Jakubas Sylvestras 49-ąją minutę sulaukė Hugo Videmonto perdavimo ir mušė užtikrintai.

Maža to, 70-ąją minutę šeimininkai dar kartą pasižymėjo, kai gražiai baudos aikštelėje varžovą suklaidinęs Gustas Jarusevičius nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Tai buvo pirmasis jaunojo futbolininko įvartis šiemet.

„Banga“ dvikovos pabaigoje turėjo geriausią progą, bet pavojingą Shogo Yoshikawos smūgį galva atrėmė puikų mačą sužaidęs T. Duka.