„Žalgiriams“ nusileidęs „Panevėžys“ vėl pergalingas – sudorojo „Dainavą“

„Panevėžio“ futbolininkai po pralaimėjimų „Kauno Žalgiriui“ ir Vilniaus „Žalgiriui“ grįžo į pergalių kelią. Aukštaičiai namuose 3:0 įveikė Alytaus „Dainavą“.

Panevėžiečiai pranašumą įgijo sužaidus vos daugiau nei tris minutes – iš aštraus kampo baudos aikštelėje pasižymėjo Jeffrey Sarpongas.

Skirtumą Joao Martinso auklėtiniai padvigubino 75-ąją minutę – Jorge Eliasas puikiu smūgiu iš maždaug 20-ties metrų pelnė antrąjį savo komandos įvartį.

Galiausiai, jau per teisėjo pridėtą laiką vyšnią ant panevėžiečių kepto torto uždėjo Rafaelis Floro. Portugalas įspūdinga „patranka“ iš tolimos distancijos vos nesuplėšė „Dainavos“ vartų tinklo ir įtvirtino „Panevėžio“ pergalę.

Aštuntą kartą per 14 rungtynių laimėję panevėžiečiai su 27 taškais pavijo Vilniaus „Žalgirį“ ir su sostinės klubu dalinasi 3-4 vietas. Tiesa, „Panevėžys“ yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Dainava“ turi 10 taškų ir išlieka priešpaskutinė devinta.