Vilniuje „Kauno Žalgiris“ pasiekė pirmą pergalę pasirengimo cikle

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai iškovojo pirmą pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Roko Garasto auklėtiniai Vilniuje rezultatu 3:1 (1:0) įveikė Baltijos futbolo akademijos komandą.

Rungtynes kauniečiai pradėjo šia sudėtimi: A.Bražinskas, Y.Suwa, E.Girdvainis, M.Dapkus, E.Vaitkūnas, K.Šilkaitis, D.Naah, A.Opeyemi, B.Anisas, M.Thuique ir O.Kayode

Antrame kėlinyje į aikštę žengė D.Vilkas, P.Nainys, N.Akinis, D.Ževžikovas, E.Kloniūnas, L.Pilibaitis, G.Sirgėdas, R.Trotmanas, M.Bahlouli ir peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.

Dvikovą praleido vartininkas Deividas Mikelionis ir Shermaras Martina.

Nuo pat susitikimo pradžios žalgiriečiai spaudė varžovus jų aikštės pusėje, o pavojingiausią epizodą dvikovos pradžioje sukūrė Abdulgafaras Opeyemi, kurio smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Netrukus šalia vartų mušė Michaelas Thuique, kuris 20-ąją susitikimo minutę pelnė ir pirmą rungtynių įvartį. Brazilas realizavo baudinį, kurį uždirbo Oyinlola Kayode. Dar pirmame kėlinyje, po puikaus Egidijaus Vaitkūno perdavimo, O.Kayode atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau sėkmingai atakos neužbaigė.

Jau po pertraukos Benas Anisas gavo perdavimą į baudos aikštelę, susitvarkė su kamuoliu, perdavė jį Linui Pilibaičiui, o šis užtikrintu smūgiu pelnė antrą komandos įvartį – 2:0.

Tiesa, netrukus aikštės šeimininkai surengė kontrataką ir sušvelnino rezultatą.

Dar keletą kartų varžovų vartams grasino B.Anisas ir L.Pilibaitis, o tašką rungtynėse padėjo aikštėje pasirodęs Gratas Sirgėdas. Laiku į baudos aikštelę įkirtęs Mohamedas Bahlouli kulniuku atliko perdavimą G.Sirgėdui, o šis pasižymėjo tiksliu smūgiu – 3:1.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ sausio 29 dieną Marijampolėje žais su Daugpilio „Daugavpils“ klubu iš Latvijos.