Vienintelis austro įvartis atnešė svarbius taškus „Sūduvai“

Ketvirtojo A lygos titulo iš eilės siekianti Marijampolės „Sūduva“ prie savo tikslo priartėjo dar trimis taškais. Suvalkiečiai namuose 1:0 palaužė „Panevėžio“ pasipriešinimą.

Pergalę „Sūduvai“ atnešė anksti, dar 13-ąją rungtynių minutę, pelnytas austro Thomaso Salamono įvartis.

Gynėjas suskubo prie kamuolio ant baudos aikštelės linijos ir stipriu smūgiu pasiuntė jį į Rafaelio Broetto ginamus vartus.

Panevėžio komanda antrajame kėlinyje turėjo ne vieną progą išplėšti lygiąsias, bet dažniausiai jiems pritrūkdavo tikslumo lemiamose atakų stadijose.

Įdomu tai, kad „Sūduva“ rungtynes baigė be vieno žaidėjo – jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką antrąją geltoną kortelę užsidirbo Ivanas Hladikas. Tiesa, „Panevėžys“ tuo pasinaudoti nespėjo, nes arbitras jau po kelių akimirkų paskelbė rungtynių pabaigą.

Pergalę iškovoję marijampoliečiai bent jau kelioms valandoms sustiprino savo pozicijas A lygos viršūnėje.

Su 32 taškais „Sūduva“ nuo artimiausio persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko 6 taškais.

Vis tik vilniečiai savąsias turo rungtynes žais kiek vėliau, kai namuose priims „Kauno Žalgirį“.

„Panevėžys“ su 7 taškais liko priešpaskutinis penktas, lenkdamas tik Vilniaus „Riterius“, turinčius tašku mažiau.