Turkija tėškė antausį pasaulio čempionams

Šeštadienio vakarą į aikštę žengė ir stipriausios pasaulio rinktinės, kovojančios dėl kelialapių į 2020-ų metų Europos futbolo čempionatą. Tiesa, favoritams sekėsi skirtingai.

Didžiausia turo sensacija užfiksuota Konijos mieste, Turkijoje – ten aikštės šeimininkai užtikrintai 2:0 nugalėjo pasaulio čempionus prancūzus ir pakilo į pirmą vietą grupėje.

Turkai visus reikalus sutvarkė per pirmą kėlinį – 30-ą minutę pasižymėjo Kaanas Ayhanas, o po dešimties minučių persvarą padvigubino Cengizas Underas.

J grupė

J grupėje kol kas dominuoja Italijos rinktinė, iškovojusi trečią pergalę iš tiek pat galimų. Italai išvykoje 3:0 sutriuškino graikus – įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolo Barella, Lorenzo Insigne ir Leonardo Bonuccis.

C grupė

Šioje grupėje kol kas kiek netikėtai karaliauja Šiaurės Airija, tačiau jiems ant kulnų lipa užtikrintą pergalę prieš baltarusius (2:0) iškovojusi Vokietijos rinktinė, sužaidusi vienu susitikimu mažiau.

Pamiršti nereikėtų ir Nyderlandų – C grupėje kova dėl dviejų kelialapių bus labai karšta.

I grupė

Atrankoje į „Euro 2020“ kol kas neklumpa ir Belgijos rinktinė, laikanti saugų atstumą nuo artimiausių varžovų. Pasaulio čempionato bronzininkai namuose 3:0 nepasigailėjo Kazachstano futbolininkų.

Driesas Mertensas sužaidė puikų susitikimą ir prisidėjo prie visų ekipos įvarčių – įmušė pirmą įvartį ir assistavo Romelu Lukaku bei Timothy Castagne'ui.

Rusija – San Marinas 9:0

Škotija – Kipras 2:1