Turino ir C. Ronaldo triumfas: „Juventus“ tapo Italijos čempionais

Turino „Juventus“ klubas su Cristiano Ronaldo užsitkrino „Serie A“ čempionų titulą.

Vėlų sekmadienio vakarą Turino ekipa 2:0 nugalėjo Genujos „Sampdoria“ ir tapo nepavejama. Įvarčius nugalėtojams pelnė C.Ronaldo (45 min.) ir Federico Bernardeschi (67 min.).

Tai jau devintas iš eilės „Juventus“ triumfas Italijos pirmenybėse. Tokia serija – čempionato rekordas.

C.Ronaldo sekmadienį pelnė 31-ąjį savo įvartį šiame „Serie A“ čempionate.

Maurizio Sarri tai yra pirmas laimėtas šalies čempionatas treniravimo istorijoje.

Nuo tada, kai futbolas sugrįžo po koronaviruso pandemijos sukelto sąstingio, C.Ronaldo mušė 10 įvarčių – daugiau nei bet kuris kitas futbolininkas Europoje.

„Esu pamalonintas šio antro iš eilės titulo ir tikiuosi, kad toliau rašysime istoriją su šiuo klubu. Ši pergalė skirta visiems „Juventus“ sirgaliams, o labiausiai tiems, kurie nukentėjo ar vis dar kenčia dėl pandemijos. Lengva nebuvo. Jūsų drąsa, jūsų požiūris, ryžtas buvo ta jėga, kurios mums reikėjo čempionato finiše. Apkabinu visus“, – sakė C.Ronaldo.

Devynis iš eilės titulus savo šalyje šiuo metu yra iškovojusios tik trys komandos – „Juventus“, Glazgo „Celtic“ Škotijoje ir Razgrado „Ludogorec“ iš Bulgarijos.