„Sūduva“ netikėtai įveikė šiauliečius

„Optibet A lygos“ atidėtose 30-ojo turo rungtynėse buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas Marijampolėje.

Vietos „Sūduva“ pademonstravo charakterį bei iškovojo antrą pergalę iš eilės, įveikdama dėl bronzos kovojančią FA „Šiauliai“ – 2:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos itin pavojingų epizodų nesukūrė. Sūduviečiai kėlė kampinius, šeimininkų vartininkas Giedrius Zenkevičius atrėmė keturis oponentų smūgius i tolimesnės distancijos.

Prie pertrauką buvo atliktas priverstinis keitimas. Vietoje mačo tęsti negalėjusio Emilio Gasiūno į kovą buvo mestas Simonas Paulius.

Antroje mačo pusėje šeimininkai varžovus baudė kontratakų metu. 66-ąją minutę savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ pelnė Ernestas Burdzilauskas, 82-ąją minutę – savo proga pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Ibrahimas Olaosebikanas.