Staigmena: „Džiugas“ nugalėjo čempionato lyderius „Sūduvos“ futbolininkus

Beveik du mėnesius laimėjimo neiškovojęs „Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ iškovojo saldžiausią pergalę.

Pirmą centriniame miesto stadione žaidusi Mariaus Šlutos kariauna 16-ojo turo susitikime namuose 2:1 (1:0) nugalėjo pirmaujančią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko kiek netikėtai išsiveržti į priekį. Nesėkmingai sužaidus Aleksandrui Živanovičiui, Aivaras Emsis išbėgo prieš vartininką Makį Giannikoglou, kuris prieš latvį pažeidė taisykles.

44-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo brazilas Leo Ribeiro – atakuojantis saugas kamuolį pasiuntė į kitą pusę nei krito M. Giannikoglou.

Telšių klubas sėkmingai laikėsi ir 67-ąją minutę netgi sugebėjo padvigubinti rezultatą. Kontratakos metu Konstantinas Šulcas puikiai surado Martyną Vasiliauską, kuris žaibišką ataką baigė įvarčiu.

Mačui artėjant į pabaigą, „Sūduva“ užgulė varžovų vartus, tačiau efektingai oponentus suklaidinęs Romainas Habranas netriumfavo – Povilas Survila smūgį atrėmė.

89-ąją minutę po R. Habrano perdavimo iš dešiniojo krašto tiksliai galva į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Semiras Kerla, tiesa, vicečempionams ketvirtą pridėto laiko minutę išsigelbėti nepavyko – Povilas Leimonas mušė pro šalį.

14 taškų savo sąskaitoje turintis „Džiugas“ pakilo į 7-ąją vietą, o „Sūduva“ su 34 taškais ir toliau pirmauja čempionate.