Sostinės derbį ir vėl laimėjęs „Žalgiris“ jau alsuoja „Sūduvai“ į nugarą

Vilniaus „Žalgiris“ dar kartą laimėjo sostinės derbį ir į A lygą grąžina intrigą. Ketvirtadienio vakarą 11-ojo turo rungtynėse Aliaksejaus Bagos auklėtiniai 1:0 pranoko „Riterių“ komandą.

Visai neseniai šių komandų akistatoje žalgiriečiai buvo sutriuškinę varžovus net 7:0.

Šį kartą intrigos buvo daugiau, bet A lygos autsaideriai ir vėl nieko nepešė bei pralaimėjo jau penktą sykį iš eilės.

6-ąją minutę greitos kontratakos metu Liviu Antalis perdavė kamuolį link Hugo Videmonto, kuris tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Prancūzas šį sezoną jau yra įmušęs 5 kartus ir su Linu Pilibaičiu bei Mihretu Topčagičiumi pirmauja snaiperių klasifikacijoje.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ sudėtyje po keitimo pasirodė į komandą po pertraukos sugrįžęs serbas Andrija Kaludžerovičius.

„Riterių“ gretose debiutavo Angelis Lazama – pirmasis venesuelietis A lygos istorijoje.

Po „Žalgirio“ pergalės vilniečių deficitas nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ jau sumažėjo iki trijų taškų.

Šiame straipsnyje: Vilniaus ŽalgirisA lygaderbis