Šešių įvarčių trileryje Serbija ir Kamerūnas pasidalijo po tašką

G grupės rungtynėse pasaulio futbolo čempionato žiūrovai galėjo išvysti kol kas bene gražiausias puolimo rungtynes šiame turnyre.

Serbija ir Kamerūnas permainingame mače pasidalijo po tašką – sužaidė 3:3.

Rungtynes kiek ryškiau pradėjo serbai, tačiau 29-ąją minutę po standartinės situacijos lengvą įvartį Kamerūno rinktinei pelnė gynėjas Jeanas-Charlesas Castelletto.

Pirmąją pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Strahinja Pavlovičius. Šis gynėjas įvartį taip pat pelnė po pakelto standarto.

Netrukus, dar prieš pirmojo kėlinio pabaigą, rezultatą Serbijos naudai persvėrė Sergejus-Milinkovičius Savičius.

Antrojo kėlinio pradžioje įvartį pridėjo ir Aleksandras Mitrovičius. „Fulham“ puolėjas pasižymėjo po gražios Serbijos rinktinės atakos.

63 min. Kamerūnui viltį sugrąžino Vicennto Aboubakaro įvartis. Iš pradžių komandos kapitono įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės, tačiau šioje vietoje savo žodį tarė VAR.

66-ąją minutę Ericas Maximas Choupo-Motingas išlygino rungtynių rezultatą – 3:3.

Pirmoji antrojo kėlinio pusė buvo itin atvira. Rinktinės turėjo ne vieną progą rezultatą paversti dar didesniu.

89-ąją minutę puikią progą išplėšti pergalę serbams turėjo A. Mitrovičius, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Dabar Serbija ir Kamerūnas savo sąskaitoje turi po 1 tašką. Dragano Stojkovičiaus auklėtiniams reikia tikėtis, kad vakare Šveicarija neįveiks Brazilijos rinktinės, tuomet viskas paskutiniame ture bus serbų rankose.

Afrikos ekipai paskutiniame ture reikės žūtbūt įveikti brazilus, norint patekti į atkrintamąsias.