Salės futbolo A lygos čempionato rungtynės baigėsi lygiosiomis

Trečiadienį Kauno sporto halėje iš paskutinio XVIII turo atkeltos Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynės tarp dviejų laikinosios sostinės komandų LSU-FRK "Atleto" ir "Celsio" baigėsi lygiosiomis 3:3 (0:2).

Antroje pirmojo kėlinio pusėje po tikslių Antano Šliuževičiaus (14 min.) ir Arūno Sveticko (17 min.) smūgių "Celsis" pirmavo 2:0, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Lukas Turauskas (21 min.) sušvelnino, o vėliau Marius Bezykornovas (36 min.) ir išlygino rezultatą - 2:2.

Tačiau likus dviem minutėms Arūnas Svetickas (38 min.) darsyk išvedė "Celsio" ekipą į priekį - 3:2, tačiau jau po minutės Augustinas Montvydas (39 min.) darsyk išlygino santykį - 3:3.

Po šio susitikimo "Celsis" su 16 taškų lieka ketvirtas, o 14-ąjį tašką iškovojęs LSU-FRK "Atletas" pakilo į penktąją vietą.

Devynių komandų turnyre pirmauja Kauno "Inkaras" (24 tšk.), lenkiantis Panevėžio "Baltiją" (22 tšk.) ir čempiono titulą ginantį Radviliškio "Lokomotyvą".

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno "Inkaras"                   11 8 0 3  57:34 24

2. Panevėžio "Baltija"               11 7 1 3  50:34 22

3. Radviliškio "Lokomotyvas"         10 6 1 3  55:24 19

4. Kauno "Celsis"                    11 5 1 5  40:50 16

5. Kauno LSU-FRK "Atletas"           12 4 2 6  32:53 14

6. Vilniaus "Bekentas"               10 4 1 5  33:34 13

7. Alytaus "Auska"                   10 3 3 4  36:33 12

8. Kauno "Vytis-LG"                  11 2 3 6  49:64  9