Pratęstame skandalu virtusiame Čempionų lygos mače – Neymaro šou ir PSG žygis į aštuntfinalį

Dėl rasizmo skandalo antradienio vakarą nutrauktas UEFA Čempionų lygos mačas Paryžiuje buvo pratęstas trečiadienį.

Prancūzijos čempionai „Paris Saint Germain“ įveikė Stambulo „Bašakšehir“ ekipą ir žengė į turnyro aštuntfinalį.

Priminsime, kad antradienį dvikova „Parc des Princes“ stadione buvo sustabdyta 13-ąją minutę, kai Rumunijos teisėjas Sebastianas Coltescu į Turkijos komandos atsarginių žaidėjų suolą paleido rasistinę repliką.

Abi komandos po šio incidento nusprendė netęsti rungtynių, o trečiadienį dvikova vyko jau vadovaujant kitai arbitrų brigadai iš Nyderlandų su aikštės teisėju Danny Makkelie priešaky.

Šį kartą incidentų išvengta, o PSG šventė užtikrintą pergalę 5:1.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Neymaras (21, 38 ir 50 min.), du pridėjo Kylianas Mbappe (42 ir 62 min.).

Turkų gretose 57-ąją minutę pasižymėjo Mehmetas Topalas.

PSG H grupėje užėmė pirmąją vietą, antrą bilietą į atkrintamąsias antradienį iškovojo „RB Leipzig“.

Iš D grupės laimingą bilietą į aštuntfinalį paskutinę akimirką sugriebė Bergamo „Atalanta“, svečiuose 1:0 pranokusi Amsterdamo „Ajax“.

Nyderlandų ekipai šiame mače buvo reikalinga tik pergalė ir šeimininkai turėjo iniciatyvą, tačiau visas jų viltis sužlugdė 79-ąją minutę Ryano Gravenbercho gauta antra geltona kortelė.

Likę mažumoje, olandai neatsilaikė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Luisas Murielis 85-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Tuo tarpu vietą atkrintamosiose ir pirmąją vietą grupėje jau anksčiau užsitikrinęs „Liverpool“ ne stipriausia sudėtimi svečiuose 1:1 sužaidė su danų „Midtjylland“.

Svečius į priekį jau pirmąją minutę išvedė Mohamedas Salahas, bet Alexanderis Scholzas (62 min.) rezultatą išlygino.