Pergalė, kurios laukta beveik ketverius metus: Lietuvos futbolininkai įveikė albanus

Donato Kazlausko įvartis lėmė ilgai lauktą lietuvių pergalę antrose UEFA Tautų lygos rungtynėse. Tiranos „Air Albania“ stadione Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė įveikė varžovus rezultatu 1:0.

Pirmame kėlinyje Lietuvos rinktinė pavyzdingai sužaidė gynyboje, leidusi albanams atlikti tik vieną smūgį link vartų. Atakuodami mūsiškiai sukūrė tris progas. Albanų vartų sargui Thomasui Strakoshai teko atremti Donato Kazlausko smūgius 10 ir 38 minutę. Kėlinio viduryje Justas Lasickas pamėgino smūgiuoti iš tolimos distancijos.

Antro kėlinio pradžia mūsiškiams susiklostė sėkmingai – po kontratakos Donatas Kazlauskas atitrūko į priekį nuo varžovų gynėjų, apžaidė T. Strakoshą ir nukreipė kamuolį į albanų vartininko apleistus vartus.

Praleistas įvartis suaktyvino albanus, kurie padidino apsukas puolime ir atliko porą smūgių. 66 minutę Tomas Švedkauskas efektingai atrėmė galingą Rey‘aus Manajo baudos smūgį.

Dvikovos pabaigoje mūsiškiai labiau kontroliavo kamuolį, o žaidimą atakoje pagyvino po keitimo pasirodęs Gratas Sirgėdas. Albanai rungtynes baigė be pašalinto kapitono Elseido Hysajaus.

Po dviejų turų Tautų lygos C lygos 4-oje grupėje – lygybė. Visos keturios rinktinės šiuo metu turi po 3 taškus. Kitas rungtynes Lietuvos futbolininkai žais spalio 11 dieną LFF stadione prieš Baltarusijos rinktinę.

Albanija – Lietuva 0:1 (0:0)

Tiranos „Air Albania“ stadionas, teisėjas Serhij Boiko (Ukraina)

Įvartis: 51 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva)

Įspėti: 45+1 min. Qazim Laçi, 45+3 min. Elseid Hysaj (Albanija); 45+3 min. Donatas Kazlauskas, 56 min. Justas Lasickas, 65 min. Modestas Vorobjovas (Lietuva)

Pašalintas: 87 min. Elseid Hysaj (Albanija)

Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės sudėtis: Tomas Švedkauskas, Saulius Mikoliūnas, Edvinas Girdvainis, Markus Palionis, Egidijus Vaitkūnas, Domantas Šimkus, Martynas Dapkus, Donatas Kazlauskas (74 min. Ovidijus Verbickas), Modestas Vorobjovas, Justas Lasickas (61 min. Gratas Sirgėdas), Karolis Laukžemis (78 min. Daniel Romanovskij).

Užpelkis

Užpelkis portretas
Mūsų futbolininkai žaidžia praktiškai mėgėjišką futbolą. Klaiku žiūrėti. Ar pergalė ar pralaimėjimas - didelio džiaugsmo nėra.

fuksas

fuksas portretas
albanas vos neistrauke kamuolio nes smugis tai toks nupezes buvo

SM

SM portretas
Iškelkite puota liuciferiams,ant futbolo lavono, ant patiklių žaidėjų ir fuksu karta laimėjo, na gal du bus, tai liuciferiai dabar dar dešimt metų norėtų ant to joti ir pinigus sau kišene šluoti! Na bet dabar lauk iš futbolo spekuliantai ispardave ir isniekine visa futbola visom prasmem kartu, su ANDERLECHT ir parsidavusiu plikių, lauk ant savo nusususiu žirgų, nes viską ką galėjote sugriovėte,liko tik griuvėsiai!