Pasaulio čempionato arenoms – pagyrimai iš FIFA vadovų

 • Teksto dydis:

Pasirengimas 2020 m. FIFA pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatui Lietuvoje įsibėgėjo. Šalyje šią savaitę viešėjo FIFA turnyrų vadovai, kurie susitiko su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovais – prezidentu Tomu Danilevičiumi ir generaliniu sekretoriumi Edgaru Stankevičiumi – ir įvertino varžybas organizuoti pretenduojančių miestų arenas.

Keturias dienas trukusiame vizite dalyvavo FIFA turnyrų vadovas Jaime Yarza, FIFA futsal ir paplūdimio varžybų organizavimo vadovas Kasra Haghighi bei FIFA arenų, rinkodaros ir transliacijų specialistai. Jie, kartu su Lietuvos organizacinio komiteto atstovais, aplankė arenas, esančias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, buvo įvertintos galimybės rengti pasaulio čempionatą penkiuose miestuose.

LFF prezidentas T. Danilevičius po FIFA specialistų vizito buvo patenkintas tuo, kaip svečiai atsiliepė apie arenas: „Galima džiaugtis, jog darbai sėkmingai įgavo pagreitį, o proceso koordinavimas su FIFA vyksta pagal numatytą planą. Po vizito sulaukėme pozityvaus įvertinimo dėl turimų arenų, kurios turi tinkamą infrastruktūrą varžyboms ir reikalaus tik techninių pokyčių keičiant parketą, apipavidalinant arenas ir ruošiantis televizinėms transliacijoms. Toliau vyks derybos su arenomis ir miestų savivalda, biudžetų derinimas su FIFA“.

„Mūsų laukia didžiausias sporto renginys Lietuvoje, tai yra ideali galimybė dar labiau išgarsinti mūsų vardą pasaulyje, o miestams – reprezentatyviai pateikti save užsieniečiams“, – dėstė T. Danilevičius

FIFA turnyrams vadovaujantis J. Yarza pirmą kartą lankėsi didžiųjų Lietuvos miestų arenose ir pozityviai įvertino jų esamą situaciją: „Jaučiamės, jog šis vizitas buvo išties produktyvus – aplankėme penkis miestus, mums patiko arenos, kurios, atrodo, yra gerai pasiruošusios organizuoti pasaulio čempionatą, taip pat sutikome profesionalią turnyrui besirengiančią organizacinę komandą. Vienas svarbiausių klausimų dabar bus nuspręsti, kurie miestai ir arenos organizuos turnyrą“.

„Pirminė idėja buvo dėl trijų miestų, dabar kalba eina apie penkis, norime padėti federacijai skleisti futsalo žaidimo idėją Lietuvoje. Futsalas yra dinamiška ir sparčiai populiarėjanti sporto šaka pasaulyje, todėl Lietuva gali tikėtis didžiulės ir puikios šventės, tikiuosi Lietuvos žmonės nepraleis progos tai pamatyti“, - tikino J. Yarza.

2020 m. FIFA pasaulio futsal čempionatas vyks Lietuvoje rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ontis

Ontis portretas
Kodėl foto nesimato 'Bagažinės' federacijos atstovo :-)
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių