Marokiečių šturmą atlaikę prancūzai – pasaulio futbolo čempionato finale

Prancūzijos futbolo rinktinė dalyvaus antrame pasaulio čempionato finale iš eilės.

2022 m. pasaulio čempionato pusfinalyje po atkaklios kovos Didier Deschampso auklėtiniai 2:0 palaužė išsišokėlę Maroko rinktinę.

Skaudus dūris rinktinei iš Afrikos buvo jau 5-ąją minutę. Po nedidelės sumaišties baudos aikštelėje iš arti pasižymėjo Lucasas Hernandezas.

Netrukus, kiek neįprastai šiai rinktinei, Marokas turėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. 44-ąją minutę labai pavojingai per save smūgiavo centro gynėjas El Yamiqas, tačiau smūgį pirštų galais atlaikė Hugo Llorisas.

Antrąjį kėlinį Walido Regragui auklėtiniai pradėjo tikrai pavojingai. Komanda turėjo ne vieną progą lyginti rezultatą.

Visgi po pavojingo Kyliano Mbappe epizodo kamuolys atšoko Randalui Kolo Muani ir šis 79-ąją minutę padvigubino rezultatą prancūzų naudai.

Pusfinalyje triumfavusi Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionato finale susitiks su Argentina.

Susitikime dėl trečiosios vietos Maroko rinktinė lauks Kroatijos iššūkio. Šių ekipų susitikimas grupių etape baigėsi nulinėmis lygiosiomis.