A lyga: „Sūduva“ sutriuškino „Atlantą“ ir susigrąžino pirmą vietą

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje „Sūduva“ 4:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

25 minutę Klaipėdos ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai Devidas Dobrecovas baudos aikštelėje parideno kamuolį Tadui Labukui, kuris smūgiu vienu lietimu išvedė savo komandą į priekį.

57 minutę po perdavimo iš kairiojo krašto nuo varžovo atitrūkęs Sandro Gotalas tiksliai smūgiavo vienu lietimu ir išlygino rezultatą.

Dar po keturių minučių po S.Gotalo perdavimo taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo Mihretas Topčagičius.

Rungtynių pabaigoje įvarčiu pasižymėjo ir Andro Švrljuga, sulaukęs to paties S.Gotalo perdavimo.

Likus žaisti minutę, M.Topčagičius buvo išvestas į akistatą su vartininku ir nesunkiai pelnė savo antrą įvartį.

Marijampolės klubas su 39 taškais susigrąžino pirmąją vietą A lygoje.

Klaipėdos ekipa su 12 taškų rikiuojasi septinta.

„Kauno Žalgiris“ nušlavė „Palangą“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Kaune vietos „Žalgiris“ 4:0 sutriuškino „Palangą“.

20 rungtynių minutę svečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs Rokas Krušnauskas tiksliai smūgiavo pažeme.

34 minutę Thomasas Phibelas baudos aikštelėje sužaidė ranka, tad teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo Linas Pilibaitis.

75 minutę Kauno ekipa realizavo dar vieną 11 metrų baudinį. Įvarčiu džiaugėsi Joao Figueiredo.

Po kelių minučių tašką šiame mače padėjo tiksliai akistatoje su vartininku smūgiavęs Pijus Širvys.

Kauno klubas su 26 taškais užima ketvirtą vietą A lygoje.

„Palanga“ su 10 taškų rikiuojasi paskutinė.

Vilniaus „Žalgirio“ ketvirta pergalė iš eilės

Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį prasidėjo 16-asis turas. Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Panevėžį“ ir šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Vilniaus ekipa į priekį išsiveržė jau 12 rungtynių minutę. Gražios atakos metu po Liviu Antalio perdavimo pasižymėjo Rolandas Baravykas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Liviu Antaliui, kuris antruoju bandymu jį pasiuntė į vartus.

Panevėžio klubas pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo namuose.

Vilniaus „Žalgiris“ bent trumpam pakilo į pirmą A lygos vietą su 37 taškais.