Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate medalius išsidalys kovo 27-ąją

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate – lemiamos kovos: sužaistos pirmos didžiojo ir mažojo finalų rungtynės.

Dėl aukso medalių varžosi čempiono titulą ginantis Kauno "Žalgiris" ir Jonavos "Vikingai".

Jonaviečiai, savo aikštėje pirmavę 2:0, neįtvirtino persvaros – mačas baigėsi 2:2. Žalgiriečiai rezultatą išlygino antrą kėlinį, kai vos per dvi minutes abu įvarčius įmušė Artūras Juchno.

Kovo 27-ąją "Žalgiris" ir "Vikingai" susitiks Prienų arenoje.

Permaininga buvo ir pirma dvikova dėl bronzos medalių. Gargždų "Pramogų" ekipa antrą kėlinį pirmavo 4:0, tačiau Mažeikių VIP futbolininkai nenuleido rankų – sušvelnino skirtumą ir netgi galėjo išplėšti lygiąsias, bet 32 min. Marius Butėnas nerealizavo 10 m baudinio. Gargždiškiai šventė pergalę 4:3.

Poryt Radviliškyje – antros šių komandų rungtynės.

Žinomi pirmieji Lietuvos salės futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyviai: balandžio 2-ąją dėl kelialapių į finalą rungtyniaus "Akmenės" ir "Pramogų" futbolininkai.

Kitos pusfinalio ekipos paaiškės kovo 30-ąją, kai sužais "Žalgiris" ir Mažeikių VIP. Šio mačo laimėtojai susitiks su Vilniaus "TurboTransfers" ekipa.

Rezultatai

Finalas. "Vikingai"–"Žalgiris" 2:2 (1:0). Įvarčiai: 4 min. G.Samsonikas (1:0), 34 min. V.Derendiajevas (2:0), 36 min. ir 37 min. A.Juchno (2:1 ir 2:2).

Dėl trečios vietos. "Pramogos"–VIP 4:3 (3:0). Įvarčiai: 7 min. M.Perepliotovas (1:0), 11 min. E.Makarovas (2:0), 16 min. V.Pocevičius (3:0), 27 min. A.Bačanskis (4:0), 33 min. T.Markevičius (4:1, 10 m baudinys), 36 min. M.Butėnas (4:2), 40 min. E.Stankevičius (4:3).