Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su albanais

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją ir Vilniuje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Albanija.

Pirmajame kėlinyje albanai turėjo nežymiai didesnę žaidybinę iniciatyvą, tačiau atliko tik vieną smūgį į mūsiškių vartų plotą. Atlaikę ankstyvas albanų pastangas šturmuoti, mūsiškiai 17 minutę susikūrė pirmą progą – staigus baudos smūgio įžaidimas užklupo albanus nepasiruošusius, tačiau kamuolio sulaukęs Karolis Laukžemis smūgiavo virš vartų.

Taulantas Seferis 22 minutę atliko smūgį, kurį blokavo lietuvių gynėjai, o 31 minutę Beratas Djimsitis  netaikliai smūgiavo galva po kampinio. Po šio epizodo smūgiuoti iš distancijos pamėgino Arvydas Novikovas. Ryškiausiu momentu tapo Tomo Švedkausko skrydis 38 minutę, efektyviai atremiant link vartų skriejusį kamuolį.

Po pertraukos Lietuvos rinktinė turėjo dvi perspektyvias progas, kuomet albanų vartams pagrasė Markas Beneta ir A. Novikovas. 62 minutę po lietuvių kontratakos A. Novikovo smūgį atrėmė vartininkas Etritas Berisha.

Varžovai kėlinio antroje pusėje sukūrė daugiau grėsmingų momentų ir T. Švedkauskui teko porą kartų gelbėti nuo albanų išpuolių, kuomet smūgius atliko T. Seferis, Endris Çekiçis ir Lorencas Trashis. Susitvarkę su varžovų antpuoliais, lietuviai išsaugojo savo vartus saugius ir pelnė lygiąsias.

Valdo Urbono treniruojama rinktinė UEFA Tautų lygos C diviziono 4-osios grupės kovas baigs lapkričio mėnesį. Lapkričio 15-ąją Minske lietuviai rungsis su Baltarusijos, o lapkričio 18-ąją Almatoje – su Kazachstano rinktine.

Rungtynių statistika

Lietuva – Albanija 0:0

LFF stadionas, teisėjas – Karim Abed (Prancūzija)

Įspėti: 22 min. Martynas Dapkus (Lietuva); 23 min. Qazim Laci 32 min. Marash Kumbulla, 66 min. Keidi Bare (Albanija)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Tomas Švedkauskas, Markas Beneta, Edvinas Girdvainis, Markus Palionis, Saulius Mikoliūnas (69 min. Egidijus Vaitkūnas), Martynas Dapkus, Domantas Šimkus, Justas Lasickas (90+1 min. Ovidijus Verbickas), Paulius Golubickas (46 min. Gratas Sirgėdas), Arvydas Novikovas, Karolis Laukžemis (87 min. Fedor Černych). Atsargoje: Deividas Mikelionis, Edvinas Gertmonas, Vytas Gašpuitis, Daniel Romanovskij, Gytis Paulauskas.

Rimantas

Rimantas portretas
Zinant,kad organizacijoje sedi nieko neismantis apie futbola,ka cia apie futbola,bendrai apie sporta nieko tik apie ‘degancia taurage’,tai tokie ir rezultatai,dar is inercijos buvusiu nfa aukletiniu galima suformuoti rinktine,o toliau bus adjos amigos