Lietuviai nusileido Kroatijos jaunimo futbolo rinktinei

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė sužaidė penktąsias rungtynes atrankoje į Europos čempionatą. Mūsiškiai kovojo prieš Kroatijos atstovus bei po Domanto Antanavičiaus įvarčio buvo išlyginę rezultatą, tačiau patyrė pralaimėjimą 1:3.

Šiose rungtynėse pirmieji progą sukūrė varžovai – 7 minutę Petaras Musa gavęs perdavimą iš dešinio krašto nenukreipė kamuolio į vartus. Po minutės teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kai Edvinas Kloniūnas parbloškė P. Musą. Luka Ivanušeco smūgiuotą kamuolį vartininkas Titas Krapikas atrėmė, tačiau prie atšokusio kamuolio suskubęs L. Ivanušecas pelnė įvartį.

19 minutę varžovai neleistinai nugriovė Domantą Antanavičių, o baudos smūgį iš 25 metrų atliko Edgaras Utkus – deja, Adrianas Šemperis suspėjo sučiupti skriejusį į vartus kamuolį. Per likusį kėlinio laiką kroatai turėjo žaidybinę iniciatyvą, tik paskutinę minutę Eligijus Jankauskas pamėgino atlikti smūgį į vartus, kurį blokavo kroatų gynėjas.

50 min. puikią progą turėjo Deivido Šešplauko perdavimą priėmęs Eligijus Jankauskas. Po minutės panašią progą susikūrė kroatai, kurių atakos smaigalyje atsidūrė Nikola Moro.

60 minutę Domantas Antanavičius staigiu smūgiu išlygino rezultatą. Lietuviai aktyviai sužaidė atkarpą kėlinio viduryje, tačiau varžovai nubaudė mūsiškius 73 minutę, nuskuodę į kontrataką, kurią Ivanas Posavičius užbaigė taikliu smūgiu. Galop, 89 minutę Kristijanas Bistrovičius įtvirtino galutinį rezultatą 1:3.

Lietuva – Kroatija 1:3 (0:1)

LFF stadionas, teisėjas Kristoffer Hagenes (Norvegija)

Įvarčiai: 60 mn. Domantas Antanavičius (Lietuva); 9 min. Luka Ivanušeč, 73 min. Ivan Posavec, 89 min. Kristijan Bistrović (Kroatija)

Įspėti: 8 min. Edvinas Kloniūnas, 51 min. Pijus Širvys, 72 min. Doamntas Antanavičius (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Titas Krapikas, Ernestas Stočkūnas, Benas Šatkus, Edvinas Kloniūnas, Pijus Širvys (90 min. Karolis Uzėla), Eligijus Jankauskas (82 min. Matas Ramanauskas), Linas Mėgelaitis, Domantas Antanavičius, Deividas Šešplaukis (88 min. Matas Vareika), Edgaras Utkus (82 min. Justinas Marazas), Edgaras Dubickas (88 min. Ignas Kružikas).