Kontrolinėje akistatoje „Riteriai“ pralaimėjo Minsko „Dinamo“

Išnaudodami atsiradusią pauzę po pasitraukimo iš UEFA Europos lygos atrankos „Riteriai“ kontrolinėse rungtynėse 2:3 pralaimėjo Minsko „Dinamo“ ekipai. Po įvartį vilniečiams pelnė Dominykas Barauskas ir Teremas Moffi.

Nuo pat dvikovos pradžios abi komandos aikštėje bandė palaikyti aukštą tempą bei žaisti pirmu numeriu. „Dinamo“ „Riterius“ lenkė tik vienu aspektu – išnaudodami vilniečių klaidas bei mušdami įvarčius. Tokiu būdu dar iki pertraukos Baltarusijos ekipa įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

„Nepaisant rezultato, sakyčiau, kad sužaidėme visai neblogas rungtynes. Sakyčiau, kad žaidėme praėjusio sezono antros pusės futbolą – kuo daugiau išnaudodami kraštus bei, aštrindami žaidimą, ieškodami savų šansų“, – sakė komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

Po pertraukos „Riteriai“ dar labiau paaštrino žaidimą ir vos per keliolika minučių ir dviejų standartinių situacijų rezultatas tapo 2:2.

„Manau, ir treneriams turėjo patikti, kad net tokioje sunkioje situacijoje nenuleidome rankų ir toliau siekėme geresnio rezultato“, – kalbėjo V.Borovskis.

Pačioje dvikovos pabaigoje „Dinamo“ po dar vienos šiurkščios klaidos pelnė pergalingą įvartį.

„Riterių“ starto sudėtis: V.Šarkauskas, V.Borovskis, D.Barauskas, R.Šveikauskas, A.Levšinas, D.Virkšas, L.Traore, T.Dombrauskis, A.Gurenka, D.Kazlauskas, T.Moffi.