Komandos „Riteriai“ ir „Metta“ išsiskyrė be įvarčių

Trečiose priešsezoninėse kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su Latvijos čempionatui besiruošiančia Rygos „Metta“ komanda. Sostinės ekipos neišgelbėjo nei didesnė kamuolio kontrolė, nei peržiūroje dalyvaujantys nigerietis Sudais Ali Baba bei brazilas Michaelis Thuique.

Šioms rungtynėms Mindaugas Čepas pasirinko tokią starto sudėtį: T. Simaitis, V. Borovskij, R. Šveikauskas, D. Barauskas, A. Levšinas, M. Ramanauskas, T. Dombrauskis, D. Virkšas, D. Kazlauskas, S. Ali Baba, M. Thuique.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ ilgiau valdė kamuolį, kontroliavo aikštės vidurį, tačiau iki pertraukos rimtesnių pavojų prie varžovų vartų sukurti nesugebėjo. „Metta“ žaidėjai prie T. Simaičio ginamų vartų buvo dar retesni svečiai.

Nuo rungtynių pradžios spaudę varžovus, Riteriai neretai atimdavo kamuolį ir dažniausiai dešiniuoju kraštu pradėdavo savo atakas. Nepaisant nuovargio, toks žaidimas tęsėsi ir po pertraukos.

„Krūvis, kurį gauname per treniruotes atsiliepia ir rungtynėse. Tai normalu. Norėčiau išskirti ir kitą dalyką – nepaisant nuovargio, skausmų ar dar kažko, visi žaidžiame kaip išprotėję. Gerają prasme, aišku“, – apie rungtynes sakė komandos kapitonas V. Borovskis.

Po pertraukos geras galimybes pasižymėti turėjo D. Kazlauskas ir T. Dombrauskis, deja, jų progos įvarčiais nevirto.

Šeštadienį savo pirmąsias rungtynes žaidė ir „Riterių B“ komanda. Ji po geros kovos 1:3 Kaune nusileido „Hegelmann Lituaen“ ekipai. Įvartį vilniečiams pelnė Dominikas Kodz. Nepaisant pralaimėjimo, jaunųjų Riterių žaidimas paliko gerą įspūdį tiek komandos treneriams, tiek varžovams.

Kitas kontrolines rungtynes „Riteriai“ žais ateinantį trečiadienį su Suvalkų „Wigry“ futbolininkais. Rungtynės vyks Marijampolėje.