Rekordinį pralaimėjimą skalavo įvarčių lietus

„Po praeito pralaimėjimo vaikinai norėjo atsirevanšuoti. Smagu, kad pavyko parodyti charakterį“, - kalbėjo Rokas Garastas. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai "Optibet" A lygos 34-ajame ture net 5:1 nušlavė Telšių „Džiugą“ ir pasiuntė žemaičius į didžiausią sezono nokdauną.

Kauniečiai Telšiuose ėmė šeimininkauti nuo pirmųjų akimirkų. Jau 13-ąją sekundę kamuolį į vartus po Michaelo Thuique'o perdavimo pasiuntė Divine'as Naah. Maža to, 17-ąją minutę tas pats brazilas puikiai pasinaudojo dėkinga situacija, kai jam atšoko kamuolys bei pasiuntė jį į vartus.

42-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ surengė įvarčiu pasibaigusią kontrataką. Pirmąjį Martyno Dapkaus smūgį atrėmė Povilas Survila, tačiau antruoju bandymu žalgirietis buvo taiklus.

„Po pirmojo kėlinio buvo ramiau, o antrajame jau kiek atsipalaidavome“, - pripažino R. Garastas.

Kovingumu išsiskiriantis Žemaitijos klubas 57-ąją minutę atkūrė intrigą – ketvirtą sezono įvartį įmušė Dovydas Virkšas. „Džiugas“ buvo arti antrojo įvarčio, tačiau paskutinėmis minutėmis teko du kartus traukti kamuolį iš ginamų vartų.

86-ąją minutę dublį įformino M. Thuique'as, dar po minutės kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs Emmanuelis Davidas.

„Buvo viskas gražu kol neišėjom į aikštę. Trūko užsidegimo, noro, tai leido varžovams parodyti savo aukštesnę kvalifikaciją“, - dėstė „Džiugo“ vairininkas Marius Šluta.