Kauno rajono futbolininkai pravėrė langą į Europą

„Nei viena komanda nenorėjo sužaisti lygiosiomis, bet ir šis rezultatas mus tenkina“, - šypsojosi Andrius Skerla. Buvusio Lietuvos rinktinės rekordininko diriguojamas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas dramatiškai išgelbėjo sezoną, paskutiniame mače išplėšdamas itin vertingą tašką 2:2 savotiškame  ledo mūšyje su Vilniaus „Riteriais“.

„Optibet A lygos“ paskutiniojo turo rungtynėse Kaune „Hegelmann“ tenkino visi rezultatai, išskyrus pralaimėjimą. Tokiu atveju Kauno rajono ekipa būtų likusi ne tik be medalių, bet ir be kelialapio į kito sezono Europos taurių turnyrus. Tiesa, pergalės atveju kauniečiai būtų užsitikrinę istorinį sidabrą. Gana jaunas Kauno rajono klubas iki šiol A lygoje nebuvo užkopęs ant prizininkų pakylos.

Mačą LFF treniruočių aikštyne Kaune aktyviau pradėjo šeimininkai. Pasižymėti galėjo Klaudijus Upstas ir Lazaras Sajčičius. Situacija aukštyn kojomis apsivertė po pertraukos. 51 minutę Dejanas Miličevičius atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten, po Gyčio Paulausko lietimo, iš arti kamuolį į vartus pasiuntė Mindaugas Grigaravičius.

Panašioje situacijoje po trijų minučių „Riteriai“ pelnė ir antrą įvartį. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys nukrito G. Paulauskui po kojomis, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

Toks šaltas dušas iš karto atgaivino „Hegelmann“ komandą. 58 minutę standartinėje situacijoje Samuelis Odeoyibo galva iš arti nuginklavo vartininką.

Po mažiau nei dešimties minučių Andriaus Skerlos auklėtiniai išlygino rezultatą. „Riteriai“ nesugebėjo neutralizuoti pavojaus prie baudos aikštelės, o Yukioshi Karashima tolimu smūgiu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe. Tai ir buvo paskutinis rungtynių įvartis.

„Hegelmann“ (61 tšk.) baigė sezoną ketvirtoje vietoje, o „Riteriai“ (58 tšk.) liko penkti.

„Žinant, kokios buvo oro sąlygos, aikštė ir t.t., tai buvo labai gero lygio rungtynės. Pirmą kėlinį kūrėme progas, bet jomis nepasinaudojome. Po pertraukos iš niekur įkrito du įvarčiai. Atrodė, kad bus kažkas blogo. Tačiau vyrai parodė charakterį, nenuleido rankų ir išlygino rezultatą. Pabaigoje turėjome iš šansą laimėti“, - dėstė A.Skerla.

„Kol kas mums dar anksti užimti prizinę vietą, esame ten, ko esame nusipelnę“, - savo auklėtinių sezoną objektyviai įvertino vienu geriausių A lygoje tituluojamas treneris.

Kauniečiams didele paguoda taps pirmasis klubo istorijoje bilietas į kito sezono UEFA konferencijų lygos atrankos etapą.

Jo oponentas Pablo Villaras buvo nusiteikęs kur kas prasčiau.

„Pirmavome įtikinamai, bet greit leidome sušvelninti, o po to ir išlyginti rezultatą. Gaila dėl tokios pabaigos, bet sunkioje finišo atkarpoje, nepaisant gausybės problemų, pademonstravome tvirtą komandos charakterį“, - dėstė „Riterių“ vairininkas.

Šiame straipsnyje: A lygaHegelmannriteriai