Įvarčių fiestoje sostinėje – „Riterių“ pergalė prieš lentelės kaimynus

Penktadienio vakarą sostinėje buvo sužaistos 29-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynės. Aikštės šeimininkai Vilniaus „Riteriai“ rezultatyviame mače 3:2 nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir padidino atotrūkį nuo lentelės kaimynų.

Šeimininkai LFF stadione susirinkusius aistruolius pradžiugino labai greitu įvarčiu – 4-ąją minutę pasižymėjo 20-metis Valdas Paulauskas, pasižymėjęs antrose rungtynėse iš eilės.

„Džiugas“ atsakė dar greitesniu įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje – 48-ąją minutę rezultatą išlygino Miroslavas Puškarovas.

Vilniečių reakcija į varžovų akibrokštą – pavyzdinė. 61-ąją minutę Marko Pavlovskis nuostabiu tolimu smūgiu sugrąžino jiems pranašumą, o jau po 5 minučių „Riterius“ prie pergalės dar labiau priartino Maksimas Marusičius.

Žemaitijos atstovams vilties įžiebė 11 metrų baudinį realizavęs Aivars Emsis, tačiau pergale ir trimis taškais galiausiai džiaugėsi aikštės šeimininkai.

Turnyrinėje lentelėje „Riteriai“ išlaikė šeštą poziciją ir su 26 taškais padidino pranašumą iki keturių nuo laipteliu žemiau esančio „Džiugo“.