Įspūdingas C. Ronaldo sugrįžimas: per pusvalandį T. Krapiko klubą nubaudė dukart

Cristiano Ronaldo išsigydė COVID-19 ir sekmadienį sugrįžo į aikštę. Italijos „Serie A“ rungtynėse Turino „Juventus“ 4:1 svečiuose pranoko tik šiemet į elitą iškopusį „Spezia“ klubą.

Kaip „Juventus“ strategas Andrea Pirlo ir žadėjo, C.Ronaldo dvikovą pradėjo ant atsarginių suolo.

Į aikštę portugalas žengė 56-ąją minutę, pakeitęs Paulo Dybalą. Tuo metu švieslentė rodė turiniečiams nekokį rezultatą 1:1.

Visgi C.Ronaldo užteko vos trijų minučių, kad pelnytų įvartį, o 76-ąją minutę jis pasižymėjo dar kartą, realizavęs baudinį.

Kitus įvarčius svečiams pelnė Alvaro Morata (14 min.) ir Adienas Rabiot (67 min.).

„Spezia“ ekipai 32-ąją minutę rezultatą buvo išlyginęs Tommaso Pobega.

T.Krapikas liko tarp atsarginių.

Po pergalės „Juventus“ pakilo į antrąją vietą ir keturiais taškais atsilieka nuo „Milan“, kuris 2:1 svečiuose palaužė „Udinese“ komandą.

Šiame straipsnyje: cristiano ronaldoJuventusSpezia