Gargždų „Banga“ iškovojo teisę žaisti A lygoje

Atsakomosiose pereinamosiose rungtynėse Palangoje vietos futbolininkai rezultatu 2:2 sužaidė su Gargždų „Banga“, kuri dviejų rungtynių seriją laimėjo 4:2 ir iškovojo teisę 2020-2021 metų sezone rungtyniauti A lygoje.

Priminsime, kad pirmosios pereinamosios rungtynės Gargžduose baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

Dvikovoje Palangoje pirmieji 45-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Jonas Bičkus.

Kad išlikti stipriausiųjų divizione, „Palangai“ reikėjo net keturių įvarčių. Šeimininkai po Sergejaus Mošnikovo ir Josipo Jurjevičiaus tikslių smūgių išsiveržė į priekį, tačiau daugiau varžovų vartams nebegrasino.

Ketvirtąją pridėto laiko minutę tas pats J.Bičkus rezultatą išlygino, o „Banga“ džiaugėsi saldžia pergale.

Šiame straipsnyje: Gargždų BangaPalangaA lyga